SZC logo

Bajai Szakképzési Centrum

OM kód: 203028/015 | 6500 Baja, Bácska tér 1.

Intézmény logo

Bajai Szakképzési Centrum Türr István Technikum

HírekKözérdekű adatokTeamsKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. máj. 31.


FZ

  PEDAGÓGUSNAPI ELISMERÉSEK A BAJAI SZAKKÉPZÉSI CENTRUMTÓL

  Immár hagyomány, hogy a Bajai Szakképzési Centrum pedagógusnap alkalmából ünnepség keretében méltatja a pedagógusok munkáját, és ismeri el a szakterületükön kiváló oktatókat. A rendezvényre idén a Bajai SZC Kalocsai Dózsa György Technikum és Kollégiumban került sor.

  pedagógusnap

  A Bajai SZC Türr István Technikum oktatói közül Láng Nóra és Nagyházi János Szabolcs a „A tanév kiváló szakmai oktatója 2024.” elismerő címet, míg Feketéné Nagy Ibolya és Agyagási Anett  „A tanév kiváló oktatója 2024.”elismerő címet kapta.

  Főigazgatói elismerő oklevélben részesültek: Balykó Gyöngyvér, Csertei Ildikó, Dancsa Bálint, Foki Zoltán, Huzsvay Edit, Illésné Orbán Ildikó, Kajtár Katalin, Posgay Erzsébet, Sevaracz Adrienn és Sponga Tünde

  A díjazott kollégáknak gratulálunk, és pedagógusnap alkalmából köszöntünk minden oktatót!

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Múzeum

  LÁTOGATÁS A BAJAI TÜRR ISTVÁN MÚZEUMBAN

  Iskolánk 11. és 12. évfolyamos logisztikai technikus tanulói múzeumpedagógiai foglalkozáson vettek részt a Bajai Türr István Múzeumban.

  2024. jún. 14.


  FZ

  TELEPHELYLÁTOGATÁS AZ AXIÁL Kft-nél

  TELEPHELYLÁTOGATÁS AZ AXIÁL Kft-nél

  A 11. D osztályos logisztikus tanulóknak június 4-én egy érdekes és hasznos tanulmányi kirándulásra nyílt lehetőségük az AXIÁL Kft. bajai székhelyére.

  2024. jún. 14.


  FZ

  ANGOLOS SIKER

  ISMÉT TRIPLA ANGOLOS SIKER

  Iskolánk 2023 októberében nevezett be a HEBE Kft által szervezett Play & Win! elnevezésű 4 fordulós országos angol nyelvű levelező versenyre, amelynek során izgalmas témákkal ismerkedhettek meg a diákok és különböző feladatok formájában fejleszthették az idegen nyelvi tudásukat.

  2024. jún. 11.


  FZ


  Partnereink

  SZC logo

  Bajai Szakképzési Centrum


  Bajai Szakképzési Centrum Türr István Technikum

  6500 Baja, Bácska tér 1.

  Telefon: + 36 79 524 670

  E-mail: titkarsag@turr.hu

  OM azonosító: 203028/015


  2024Bajai Szakképzési Centrum Türr István Technikum