SZC logo

Bajai Szakképzési Centrum

OM kód: 203028/015 | 6500 Baja, Bácska tér 1.

Intézmény logo

Bajai Szakképzési Centrum Türr István Technikum

HírekKözérdekű adatokTeamsKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. márc. 27.


FZ

  SZÉP EREDMÉNYEK AZ NJE NEMZETKÖZI PROGRAMOZÓ VERSENYÉN

  A kecskeméti Neumann János Egyetem idén is megrendezte a Nemzetközi programozó versenyét, amelyre iskolánk több csapatot is nevezett. A verseny három online fordulóból állt és összesen 141 csapat jelentkezett, hogy összemérjék a tudásukat.

  SZÉP EREDMÉNYEK AZ NJE NEMZETKÖZI PROGRAMOZÓ VERSENYÉN

  Az egyik csapatunk a 11. helyen végzett, csupán 1 ponttal lemaradva az országos döntőbe jutásról. A csapat tagjai: Egersdorfer Dominik,   Mátrai Gergő és Nagymiklósi Mátyás voltak (5/13. Szoftverfejlesztő). A másik csapatunk viszont bejutott a legjobb 10 csapat közé (8. helyen). A csapat tagjai: Császár András és Csóka András (12.A szoftverfejlesztő). A döntőt 2024. március 22-én rendezték Kecskeméten, ahol a Türr-ös csapat végül a 9. helyet szerezte meg. A döntőben 90 perc állt rendelkezésükre egy 14 feladatból álló feladatsor megoldására, amelyet Python programozási nyelven oldottak meg.

  Számos tárgynyeremény és névre szóló oklevél mellett, 10-10 ezer Ft-os vásárlási utalványt és 20 felvételi többletpontot szereztek a fiúk.

  Gratulálunk a csapatok szép teljesítményéhez! Köszönjük Nagyházi János Szabolcs felkészítő munkáját.

   

   

   

   

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  ISMÉT DIGITÁLIS TÉMAHÉT A TÜRRBEN

  ISMÉT DIGITÁLIS TÉMAHÉT A TÜRRBEN

  Iskolánk idén is csatlakozott a digitális témahéthez.

  2024. ápr. 13.


  FZ

  04.05. TÜRR100 – A DIÁKÖNKORMÁNYZAT NAPJA

  04.05. TÜRR100 – A DIÁKÖNKORMÁNYZAT NAPJA

  Április 5, péntek tanítás nélküli munkanap volt az iskolánkban, és a centenáriumi megemlékezést követően számos program közül választhattak tanulóink.

  2024. ápr. 8.


  FZ

  ISTEN ÉLTESSE SOKÁIG A TÜRR ISTVÁN TECHNIKUMOT ÉS BENNE MINDEN TÜRRÖST!

  ISTEN ÉLTESSE SOKÁIG A TÜRR ISTVÁN TECHNIKUMOT ÉS BENNE MINDEN TÜRRÖST!

  Különleges napja volt április 5-én pénteken a türrösöknek. Reggel 9 órakor a centenáriumi rendezvénysorozat záró ünnepségére került sor a dr. Pósta Sándor Sportcsarnokban, ahol az iskola összes tanulója és tanára mellett partnerintézményeink vezetői is együtt ünnepelték velünk az alapítás 100. évfordulóját.

  2024. ápr. 8.


  FZ


  Partnereink

  SZC logo

  Bajai Szakképzési Centrum


  Bajai Szakképzési Centrum Türr István Technikum

  6500 Baja, Bácska tér 1.

  Telefon: + 36 79 524 670

  E-mail: titkarsag@turr.hu

  OM azonosító: 203028/015


  2024Bajai Szakképzési Centrum Türr István Technikum