SZC logo

Bajai Szakképzési Centrum

OM kód: 203028/015 | 6500 Baja, Bácska tér 1.

Intézmény logo

Bajai Szakképzési Centrum Türr István Technikum

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • Teams
 • KRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2021. okt. 21.


FZ

  Vonatkerti szomszédokkal szakmáztunk

  Pénteken a Bajai Eötvös József Általános Iskola 6. osztályos tanulói látogattak el intézményünkbe, hogy interaktív pályaorientációs foglalkozások keretében ismerkedjenek a nálunk tanulható szakmákkal.

  Vonatkerti szomszédokkal szakmáztunk

  Pénteken a Bajai Eötvös József Általános Iskola 6. osztályos tanulói látogattak el intézményünkbe, hogy interaktív pályaorientációs foglalkozások keretében ismerkedjenek a nálunk tanulható szakmákkal. A vonatkerti szomszédok kiscsoportokban, játékos formában barátkozhattak a képzési kínálatunkban szereplő 6 szakmával. Reméljük jól érezték magukat nálunk, és várjuk őket jövőre is egy jóhangulatú találkozásra!

   

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Advent az iskolánkban

  Advent az iskolánkban

  Hagyomány már nálunk, hogy december 1-én diákjainknak, tanárainknak szóló adventi naptárat készítünk, és állítunk fel az aulában.

  2023. dec. 4.


  FZ

  TÜRRÖSÖK A JÉGEN

  TÜRRÖSÖK A JÉGEN

  Október eleje óta hetente visszatérő vendégei vagyunk a Petőfi-szigeten található jégcsarnoknak, és testnevelés órák keretében igénybe vesszük a Bajajég által biztosított térítésmentes korcsolyázási lehetőséget.

  2023. nov. 28.


  FZ

  MI LEGYEK, HA NAGY LESZEK?

  MI LEGYEK, HA NAGY LESZEK?

  Pályaorientációs nap diákjainknak

  2023. nov. 27.


  FZ


  Partnereink

  • Microsoft Innovatív Iskola
  • CISCO Hálózati Akadémia
  • MikroTik Akadémia
  • Oracle Akadémia
  • Github
  • iNFOBEX
  • Axiál
  • Forint-Soft
  • Evonit
  • Codeweek
  SZC logo

  Bajai Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Bajai Szakképzési Centrum Türr István Technikum

    6500 Baja, Bácska tér 1.

   • Telefon: + 36 79 524 670

    E-mail: titkarsag@turr.hu

    OM azonosító: 203028/015


   2023Bajai Szakképzési Centrum Türr István Technikum